Skip to main content

UROCZYSTOŚCI

GLASS RESIDENCE to miejsce sprzyjające organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości. Państwa preferencje, niekonwencjonalna kuchnia bazująca na tradycyjnej kuchni polskiej oraz zaangażowanie naszego zespołu w dbałość o szczegóły pozwoli Wam zorganizować wyjątkowe przyjęcie. Specjalizujemy się w organizowaniu zarówno kameralnych obiadów jak i dużych przyjęć do 200 osób.

Komunie i Chrzciny

GLASS RESIDENCE to miejsce stworzone dla dzieci. Duża przestrzeń restauracyjna oraz imponujący ogród i otoczenie lasów sprawiają, że obiekt jest wręcz idealnym miejscem do zabawy. Nasz zespół dzięki swojej profesjonalnej obsłudze wszelkiego rodzaju wydarzeń sprawi, że również Wy – dorośli poczujecie się wyjątkowo. Będziecie mogli cieszyć się wspaniałą, niekonwencjonalną kuchnią polską oraz gwarantowaną rodzinną atmosferą! Jedyna w takim rodzaju w Polsce Oranżeria będzie dodatkowo atutem przy tworzeniu Waszych pamiątkowych zdjęć.

Oferujemy:

  • 3-daniowy obiad oraz bufet z przekąskami
  • możliwość indywidulanego stworzenia menu
  • tort okolicznościowy
  • stolik słodkości
  • wynajęcie sali na wyłączność

Jubileusze i Rocznice

Uroczystości rodzinne są dla nas szczególnie ważne! Nasz zespół ze szczególną starannością zapewnia Wam w dniu uroczystości wszystko czego oczekujecie. Otwocka Oranżeria i niepowtarzalność architektury wśród zalesionego zacisza sprawia, że jest to idealne miejsce do organizowania rodzinnych wydarzeń. Lato w GLASS RESIDENCE to czas organizowania przyjęć w plenerze natomiast zima jest to czas organizowania wydarzeń w Oranżeryjnym Ogrodzie Zimowym oraz Sali Kominkowej. W przypadku organizacji większych przyjęć rodzinnych istnieje możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność.

Urodziny i Imieniny

GLASS RESIDENCE swoją ofertę kieruje również do osób, które chcą zorganizować urodziny bądź imieniny w wyjątkowym miejscu.  Dzięki wspaniałej nowoczesnej architekturze może to być idealne miejsce na organizację 18-tych urodzin, ale również dzięki zaciszu i zieleni otaczających obiekt lasków jest to idealna przestrzeń na organizację rodzinnych przyjęć. Nasz zespół pomoże Wam w organizacji wydarzeń oraz zapewni profesjonalną obsługę. Dopasujemy swoją ofertę do Waszych oczekiwań.

Uroczystości rodzinne w Glass Residence

Uroczystości rodzinne w GLASS RESIDENCE to wspaniała okazja do spędzenia czasu wraz z najbliższymi w niepowtarzalnym otoczeniu nowoczesnej architektury połączonej z naturą wpadającą przez szklaną oranżerię obiektu. Proponujemy Wam niekonwencjonalną kuchnię polską, menu przygotowane specjalnie dla dzieci oraz jeżeli sobie życzycie możliwość skomponowania własnego menu na Wasze przyjęcie. Zagospodarowanie terenu sprawia, że najmłodsze dzieci zapewne nie będą się nudzić na rodzinnych przyjęciach a dorośli będą mogli odpocząć napawając się zaciszem oraz naturą panującą wokół obiektu. Młodzież oraz dorośli mają również możliwość skorzystania z dwóch kortów tenisowych – z doświadczenia wiemy, że jest to interesująca atrakcja wielu przyjęć.

Jeżeli jesteście zainteresowani organizacją ważnego dla Was wydarzenia właśnie w GLASS RESIDENCE to zapraszamy do kontaktu! Pomożemy Wam zorganizować wyjątkowe przyjęcie oraz przygotujemy ofertę według Waszych indywidualnych oczekiwań.